NEO LİFT, çeşitli kapasitelerde elektrikli ve hidrolik asansörlerin tasarım, imalat, montaj, servis ve bakımlarını yıllardır oluşan tecrübesi ile kusursuz ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

NEO LİFT olarak yıllardır İnsan Asansörleri, Yük Asansörü, Hidrolik Asansör, Makina Dairesiz Asansör, Panoramik Asansör, Engelli Asansörü, Monşarj (Yemek) Asansör, Sedye Asansörü, Araç Asansörü, Yük Platformu ürünlerimizle ve asansör servis ve bakımı alanlarında hizmetlerimizle siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermekteyiz.

Firmamız teknik personeli ve bilgisayar donanımları sürekli değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak, her zaman daha iyi ve daha mükemmel olmak için çaba sarf etmektedir ve bunun yanında müşterilerimize ücretsiz fizibilite, trafik hesabı kalifikasyonu ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Kaliteden taviz vermeyen firmamızın, konusuyla ilgili bütün kalite belgeleri CE, ISO 9001:2015 ve TSE-HYB-13015 belgeleri mevcuttur . Firmamızın tüm birimlerinde, üretim ve montaj aşamaları deneyimli yetkili mühendisler tarafından denetlenerek uygulanmaktadır.

NEO LİFT Proje aşamasından, montaj, test ve ruhsat aşamasına kadar deneyimli kadrosuyla en iyi hizmeti verir. Yeni bir asansörün TS EN 81-20,EN 81-50, TS EN 81/1-2-3+A3 standardına göre montajını yapmakta ve CE işaretini iliştirmekteyiz.